درباره ما

اهداف ما

طراحی سایت و نرم‌افزار تحت وب

دابل کلیک با توجه به نیاز مشتریان محترم اقدام به تولید و طراحی نرم‌افزار، وب‌سایت در بستر وب می‌نماید. نرم‌افزارها به گونه‌ای طراحی خواهند شد که رسپانسیو بوده و برای هر دستگاهی مناسب باشند. ادامه مطلب

تولید محتوا با موضوع علم اطلاعات وطراحی و تولید نرم‌افزارهای تحت وب با استفاده علم داده با توجه به نیاز بازار کار

با توجه به اینکه دنیا دنیای اطلاعات می‌باشد و نیاز کاربران روز به روز به علوم اطلاعات از جمله داده کاوی، یادگیری ماشین، هوش مصنوعی و … بیشتر احساس می‌شود. دابل کلیک اقدام به ارائه محتوی، طراحی نرم‌افزار با استفاده از علم اطلاعات با توجه به نیاز بازار کار می‌نماید. ادامه مطلب
mobile_preview4

آشنایی با ما

تیم تحقیقاتی دابل کلیک در اوایل سال 1397 با هدف توسعه کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات و بعد از 4ماه تحقیقات در زمینه علم داده که راه‌حل مناسبی برای نیاز شرکت‌های خصوصی و دولتی به جهت خدمت رسانی دقیق‌تر و بهتر به مشتریان و مراجعه‌کنندگان و در نهایت فروش بیش‌تر  کار خود را آغاز نمود.

جزئیات بیشتر
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.

    لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.